×

SANAL SUNUCU KİRALAMA

Server Kiralama

Neden ?

SANAL SUNUCU KİRALAMA

Günümüz server sistemleri hızla gelişen yapılarda yeni teknolojiler kullanarak hizmet sağlamaya devam ediyorlar. Bunlardan bir taneside sanallaştırma teknolojisi yeniliklerinden Sanal Sunucular kaynakları fazla olan bir fiziksel sunucu üzerine 1'den fazla birbirinden bağımsız Sanal Sunucu kurularak var olan birbirinden farklı işleri tek bir fiziksel sunucu üzerinden yönetebilirsiniz.

SANAL SUNUCU KİRALAMA, Sunucular
SSD sunucu İle sunucunuza güç katın

Kapasite ihtiyacınıza göre dilediğiniz kadar kaynak ekleyebilir ya da çıkartabilirsiniz.
Tüm işlemler dinamik olarak gerçekleşir. Yeter ki işleriniz büyüsün.

Kurumsal Bulut Sunucu Altyapısı

Bulut Sunucu altyapımız Türkiye'nin en güçlü donanım altyapılarından birine sahip. Tüm veri işlem sunucularımız HP Proliant Rack tipi sunuculardan oluşmakta. Sandy Bridge serisi Intel Xeon işlemciler ile yüksek işlemci hızı garanti altına alınmakta.SSD sunucu ile sunucunuza güç katın Kapasite ihtiyacınıza göre dilediğiniz kadar kaynak ekleyebilir ya da çıkartabilirsiniz. Tüm işlemler dinamik olarak gerçekleşir. Yeter ki işleriniz büyüsün. Canlı destek hattındaki müşteri temsilcilerimizle görüşerek kapasite ihtiyaçlarınızı belirleyebilirsiniz. Size de sunucunuzu kullanmak kalır. Herşey çok basit! Tüm bulut sunucu verileri aktif-pasif yedekleme mekanizmasına sahip %100 Kurumsal SSD SAN depolama altyapısında yüksek performanslı SSD Disklerde barındırılmaktadır. Veri güvenliğiniz için SATA disk kullanılmaktadır.

SANAL SUNUCU KİRALAMA, Kurumsal Bulut Sunucu Altyapısı
SANAL SUNUCU KİRALAMA, Yüksek Hızlı İnternet Erişimi
Yüksek Hızlı İnternet Erişimi

Her bulut sunucu kendisine dedike edilmiş anlık 100 mbit bağlantı hızı ile yurt içinden erişim yapmaktadır. Bulut sunucu sahibi müşterilerimiz bu sayede yurt içinden en hızlı internet erişime sahip olur.