×

Yeni Nesil Ödeme Kayıt Cihazı

Neden ?

YENİ NESİL ÖDEME KAYIT CİHAZLARI

Kanun gereğince “Perakende mal satan veya hizmet ifa eden birinci ve ikinci sınıf tacirler” 01.01.2016 tarihi itabariyle ödeme kaydedici cihazları kullanma mecburiyetindedir.

Yeni Nesil Ödeme Kayıt Cihazı,
SMART Uyumu

Sağladığımız ödeme kayıt cihazları SMART ile uyumlu çalışarak size zorluk çıkarmaz. Siz gerçekleştirmiş olduğunuz satış için ayriyeten bir uygulama ekleme zahmetine girmezsiniz.

Entegre Kredi Kartı Desteği

Yeni nesil ödeme kayıt cihazlarını aynı zamanda birer POS cihazıdır. Çalışmakta olduğunuz bankalar ile tam uyumlu bir şekilde çalışır. VİSA, MASTERCARD ve AMERİKAN EXPRESS gibi Kart sağlayıcıların kartlarından sorunsuz bir şekilde ödeme alabilirsiniz.

Yeni Nesil Ödeme Kayıt Cihazı, Entegre Kredi Kartı Desteği
Yeni Nesil Ödeme Kayıt Cihazı, Azalan Maliyetler
Azalan Maliyetler

E - Defter uygulamasıyla baskı, kağıt, arşivleme ve kartuş masraflarından tasarruf elde ederken işgücü, zaman ve onay maliyetleri gibi operasyonel maliyetlerden de tasarruf sağlayabilirsiniz.

Denetimde Hız ve Kolaylık

e-Defter, tüm e-kayıtlarınızı geleceğe güvenle taşımanızı sağlayarak denetim süreçlerinde işinizi kolaylaştırır. Uzaktan erişim avantajı ile e-Defter, işinizi yer ve zamandan bağımsız yönetmenizi mümkün kılar.

Yeni Nesil Ödeme Kayıt Cihazı, Denetimde Hız ve Kolaylık